Angielski dla dzieci 3-6 lat i starszych

KONTAKT

Leszno - Dodane przez mimusia23 (osoba prywatna) -

Angielski dla dzieci 3-6 lat i starszych

Pełna treść ogłoszenia Angielski dla dzieci 3-6 lat i starszych

DZIECI: LEARN AND HAVE FUN! zajęcia grupowe

Autorski program nauczania 3 6 lat (30 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. W czasie 30 minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki asystenta nauczyciela.
Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym.
Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki.

Kurs 7-12 lat (45 min) przeznaczony dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, nadal najważniejszą kwestią jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i komunikacja, jak również uczenie poprzez dobrą i ciekawą zabawę. Stopniowo wprowadzane są zasady gramatyczne i słownictwo tematyczne.
Odtwarzamy scenki z życia codziennego, mini-dialogi, aby jak najbardziej przybliżyć język i motywować do jak najczęstszego użytku. Materiały wykorzystywane to kolorowe plansze wzbogacone o opis słowny, karty, gry planszowe, historyjki obrazkowe, piosenki, rymowanki dostosowane do konkretnego wieku i tematyki zajęć.

Więcej na: www. emilingua.pl/szkolenia-jezykowe
oraz na FACEBOOK.COM www. facebook.com/centrumedukacjiemilingua

Mapa LesznoProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Angielski dla dzieci 3-6 lat i starszych


Polecane, ciekawe strony z Leszna. Prowadzisz serwis o Lesznie lub zwiazany z Leszno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Lesznie !Zobacz stronę Urząd Gminy Leszno !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Leszna !Zobacz stronę Panorama Leszczyńska !Zobacz stronę Telewizja Leszno !Zobacz stronę Portal Kibiców Klubu Sportowego Unia Leszno !Zobacz stronę Radio Elka w Lesznie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leszno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leszna: Śrem ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Lubin ogłoszenia bezpłatne - Jarocin ogłoszenia - Poznań sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Leszno City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj