Doradca Klienta- Sprzedawca

KONTAKT

Leszno - Dodane przez rekrutacja11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta- Sprzedawca

Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dział: Rekreacja

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Wymagamy:

- doświadczenia w handlu (mile widziane)
- znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
- umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
- umiejętności prezentacji i negocjacji
- dobrej obsługi komputera (MS Office)
- ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- komunikatywności
- uprzejmości i pogody ducha
- niekaralności

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość korzystania z benefitów (karta MultiSport)
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę internetową mediaexpert. W zakładce informacje praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Mapa LesznoProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta- Sprzedawca

Polecane, ciekawe strony z Leszna. Prowadzisz serwis o Lesznie lub zwiazany z Leszno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Telewizja Leszno !Zobacz stronę Urząd Gminy Leszno !Zobacz stronę Panorama Leszczyńska !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Leszna !Zobacz stronę Portal Kibiców Klubu Sportowego Unia Leszno !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Lesznie !Zobacz stronę Leszno 24 !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leszno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leszna: Śrem ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Lubin ogłoszenia bezpłatne - Jarocin ogłoszenia - Poznań sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję