Korporacyjny Doradca Leasingowy

KONTAKT

Leszno - Dodane przez z.jedrzejewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Korporacyjny Doradca Leasingowy

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Leszno, Jarocin, Kalisz
Nr Ref.: KDL/Poznań
Zakres obowiązków:
Realizowanie zadań sprzedażowych w ramach współpracy z Centrami Bankowości Korporacyjnej,
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów leasingowych,
Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji oraz akcji promocyjnych z wybranymi partnerami biznesowymi.
Wymagania:
Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych,
Znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług finansowych i leasingowych,
Dobra znajomość język angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność obsługi MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
Czynne prawo jazdy Kat. B,
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
Umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza),
Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy, biuro),
Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy oraz osobisty,
Prywatną opiekę medyczną,
Pozytywną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem w temacie KDL/Poznań

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Mapa LesznoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Korporacyjny Doradca Leasingowy

Polecane, ciekawe strony z Leszna. Prowadzisz serwis o Lesznie lub zwiazany z Leszno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Telewizja Leszno !Zobacz stronę Panorama Leszczyńska !Zobacz stronę Leszno 24 !Zobacz stronę Urząd Gminy Leszno !Zobacz stronę Portal Kibiców Klubu Sportowego Unia Leszno !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Lesznie !Zobacz stronę Radio Elka w Lesznie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leszno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leszna: Śrem ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Lubin ogłoszenia bezpłatne - Jarocin ogłoszenia - Poznań sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję