Merchandiser Leszno

KONTAKT

Leszno - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Leszno

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Leszno
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, 1 wizyta trwa 1,5h druga 2h;
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy 1 wizyta poniedziałek- wtorek, 2 wizyta czwartek- piątek, godziny pracy dowolne
Stawka: 10 zł brutto/h

Obowiązki:
Przetransportowanie towaru z magazynu na stoisko;
Sprawdzenie zgodności ekspozycji z planogramami;
Przekazanie kierownikowi działu/stoiska uwag na temat braków i rozbieżności z planogramami;
Sprawdzenie stanu ilościowego produktów, uzupełnienie i ułożenie towaru na regałach zgodnie z zasadami obowiązującymi w markecie;
Przedłożenie sugerowanego zamówienia na asortyment Zleceniodawcy (przynajmniej raz w tygodniu);
Sprawdzenie stanu technicznego produktów;
Sprawdzenie i uzupełnienie ilości, jakości i poprawności opisów produktów i etykiet cenowych na ekspozycji;
Dbałość o dodatkowe ekspozycje;
Sprawdzenie stanu istniejących dodatkowych ekspozycji i uzupełnienie ewentualnych braków;
Dostarczenie z magazynu i wyłożenie towaru według założeń akcji promocyjnej;
Przygotowanie i rozmieszczenie odpowiednich opisów produktów, etykiet cenowych oraz materiałów reklamowych;
Zadbanie o czystość i estetykę ekspozycji.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Leszno

Mapa LesznoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Leszno

Polecane, ciekawe strony z Leszna. Prowadzisz serwis o Lesznie lub zwiazany z Leszno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Elka w Lesznie !Zobacz stronę Portal Kibiców Klubu Sportowego Unia Leszno !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Leszna !Zobacz stronę Leszno 24 !Zobacz stronę Panorama Leszczyńska !Zobacz stronę Urząd Gminy Leszno !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Lesznie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leszno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leszna: Śrem ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Lubin ogłoszenia bezpłatne - Jarocin ogłoszenia - Poznań sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję