Merchandiser Leszno

KONTAKT

Leszno - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Leszno

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Leszno
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, 1 wizyta trwa 1,5h druga 2h;
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy 1 wizyta poniedziałek- wtorek, 2 wizyta czwartek- piątek, godziny pracy dowolne
Stawka: 10 zł brutto/h

Obowiązki:
Przetransportowanie towaru z magazynu na stoisko;
Sprawdzenie zgodności ekspozycji z planogramami;
Przekazanie kierownikowi działu/stoiska uwag na temat braków i rozbieżności z planogramami;
Sprawdzenie stanu ilościowego produktów, uzupełnienie i ułożenie towaru na regałach zgodnie z zasadami obowiązującymi w markecie;
Przedłożenie sugerowanego zamówienia na asortyment Zleceniodawcy (przynajmniej raz w tygodniu);
Sprawdzenie stanu technicznego produktów;
Sprawdzenie i uzupełnienie ilości, jakości i poprawności opisów produktów i etykiet cenowych na ekspozycji;
Dbałość o dodatkowe ekspozycje;
Sprawdzenie stanu istniejących dodatkowych ekspozycji i uzupełnienie ewentualnych braków;
Dostarczenie z magazynu i wyłożenie towaru według założeń akcji promocyjnej;
Przygotowanie i rozmieszczenie odpowiednich opisów produktów, etykiet cenowych oraz materiałów reklamowych;
Zadbanie o czystość i estetykę ekspozycji.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Leszno

Mapa LesznoProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Leszno

Polecane, ciekawe strony z Leszna. Prowadzisz serwis o Lesznie lub zwiazany z Leszno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Lesznie !Zobacz stronę Portal Kibiców Klubu Sportowego Unia Leszno !Zobacz stronę Panorama Leszczyńska !Zobacz stronę Leszno 24 !Zobacz stronę Urząd Gminy Leszno !Zobacz stronę Radio Elka w Lesznie !Zobacz stronę Telewizja Leszno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Leszno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Leszna: Śrem ogłoszenia - Głogów darmowe ogłoszenia - Lubin ogłoszenia bezpłatne - Jarocin ogłoszenia - Poznań sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję